K druhému odbornému semináři s Jiřím Tkadlčikem a Valerií Mirić (pořádáno 3.12.2016)

05.12.2016

i v malém fitku ve Dvoře mohou padnou neuvěřitelná čísla. Každý kdo zkusil včera něco zvednout posunul své limity a možnosti o pořádný kus dál, i když to nebylo cílem semináře, pro někoho ani životním cílem, tak v kombinaci se zjištěním, že se za to můžete i normálně najíst je při nejmenším příjemné:-)
To, že opět tuto jedinečnou příležitost využilo jen pár "našich" mě opět trochu mrzí, ale chápu každý nepotřebuje rady a respektuji, každý má svou cestu. O to více nás podpořili "přespolní" a všem děkuji za účast.
Myslím že nikdo kdo dorazil neprohloupil a nelituje. Spoustu informací.. od odborných na dané téma,že i ženám činky slušej a dělají z nich ještě dokonalejší ženy, vám snad Valuška živě dokázala, až po takové lidské , které je občas dobré si uvědomit a přehodnotit hodnoty. Jak říká Jirka ať každý dělá co ho baví, ale když je to jen pro "egomasturbaci" nebo pro peníze tak to ztrácí smysl.
No a největší radost mám stejně z "mých" holek :-) jsou to bojovnice! a skvělé výkony jako bonus,díky! ;-) a když si k tomu všemu i Jirka u nás zatáhl svůj osobák, tak to byl prostě bomba seminář ! :-) Obdivoval jsem dokonalou podporu od Valušky. Jirka vycítil, že to dnes půjde, během pár vteřin byl nasoukaný, utažený v dresu a vše od Valdy na svém místě včetně pekelné atmosféry. A šlo to! i s rezervou. Jsou neuvěřitelní :-)
Původně jsem tentokrát nechtěl nic psát, abych se neopakoval.. ale když ono je to jako když jsem byl malej. ..najednou je po Vánocích a zase se musí rok čekat :-)